Halo Taxi to korporacja taksówkowa w Warszawie ze szczególną misją. Stale podnosimy pozom organizacji pracy, wprowadzając innowacyjne metody komunikacji z pasażerami. Robimy wiele, by nasi Klienci byli zadowoleni w najwyższym stopniu. Nasi doświadczeni i wyszkoleni kierowcy wożą ich bezpiecznie i bez zbędnej zwłoki. Dyspozytorzy dokładają starań, by umówić kurs jak najszybciej. Dla wygody pasażerów uruchomiliśmy specjalną aplikację do zamawiania transportu. W cenniku umieściliśmy wiele nietypowych usług – możesz u nas zamówić zakupy, obsługę imprezy czy przewozy bagażowe i kurierskie. Poszerzyliśmy naszą flotę o pojazdy specjalnego przeznaczenia. Obniżyliśmy cenę przewozów do niewiarygodnego poziomu 1,80 zł za kilometr. Dlatego nie wyobrażamy sobie, byśmy mogli ograniczać Klientów podczas płacenia za przejazd. W Warszawie płatność kartą za taxi nie jest normą – my staramy się robić wszystko tak, by było jak najbardziej przyjaźnie dla pasażerów.

W Halo Taxi Warszawa płatność uiścisz zarówno kartą, jak i gotówką

Kartą czy gotówką? To najważniejsze pytanie zadawane przy każdej transakcji w sklepie usłyszysz również w Halo Taxi Warszawa – tanie taksówki. Jako jedna z pierwszych korporacji w stolicy wprowadziliśmy na pokład naszych pojazdów terminale kart płatniczych. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której spieszący się Klient musi wysiadać przy bankomacie i czekać w kolejce, by w końcu zapłacić za kurs gotówką. Przecież dla większości pasażerów podobna sytuacja to strata czasu. Z drugiej strony, jeśli posiadają oni przy sobie akurat gotówkę, mogą uiścić należność w tradycyjny sposób. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Najważniejsze, że zarówno przy jednej, jak i przy drugiej formie płatności oferujemy najniższe ceny taxi w Warszawie.

Halo Taxi Warszawa – płatność kartą na PIN jak i zbliżeniowo

Jeśli więc szukasz usługi taxi, która honoruje płatności kartą w Warszawie, koniecznie zapisz sobie w kontaktach numer 620 601 601, zamawiaj nasze kursy i nie martw się tym, że nie posiadasz przy sobie wystarczającej ilości gotówki. Nie tylko otrzymasz najtańszy przejazd w stolicy, realizowany przez doświadczonych kierowców w wygodnej taksówce, ale jeszcze będziesz mógł szybko i prosto uiścić należność przy pomocy karty płatniczej. U nas zapłacisz kartą zbliżeniową lub z użyciem kodu PIN. Interesuje nas wszystko, co jest wygodne dla Klienta i pomoże mu skojarzyć przejazd taksówką z czymś przyjemnym, niedrogim i nowoczesnym. Mobilne terminale jeżdżą z nami już od dawna i znakomicie sprawdzają się w pojazdach Halo Taxi. Zależy nam na wygodzie pasażerów przede wszystkim – nasze usługi na pewno się do niej przyczyniają.

Najtańsze taksówki w Warszawie Taxi Warszawa - płatnośc kartą Taxi Warszawa - aplikacja Korporacje taxi - Warszawa
Taxi Warszawa Centrum Taxi Warszawa Zachodnia Taxi Warszawa Wschodnia Taxi Warszawa Praga Taxi Warszawa Wola Taxi Warszawa Bielany Taxi Warszawa Ursynów Taxi Warszawa Ochota Taxi Warszawa Mokotów Taxi Warszawa Nadarzyn Taxi Warszawa Modlin