Zamawianie taksówek

Możemy pochwalić się doświadczonym personelem, wyjątkowo sprawną logistyką oraz bogatą flotą sprawnych i nowoczesnych pojazdów. Jednak w przypadku Halo Taxi ceny są tą częścią oferty, od której zaczynamy rozmowę. Przeciętne usługi taxi w Warszawie mają wyższe koszty, ale nas wyróżnia nie tylko wyjątkowe 1,80 zł za kilometr w pierwszej strefie. Nasz cennik to przemyślana propozycja, wynikająca z wieloletniego doświadczenia i obecności na rynku. Musieliśmy przemieścić się po wielu trasach i zmienić dziesiątki samochodów, by móc zaproponować naszym Klientom niskie ceny i czytelne zasady korzystania z oferty. Teraz Ty też możesz dołączyć do zadowolonego grona pasażerów Halo Taxi!

Szczegółowy

Cennik taxi - Warszawa

TARYFA 1: opłata za 1 km drogi – obowiązuje w dni powszednie w godz. 6.00-22.00 1,80 zł
TARYFA 2: opłata za 1 km drogi – obowiązuje w dni powszednie w godz. 22.00-6.00 oraz w niedziele i święta w ciągu całej doby2,70 zł
TARYFA 3: opłata za 1 km drogi – obowiązuje przy wyjazdach poza granice I strefy opłat taryfowych bez wykorzystania jazdy w kierunku powrotnym, w dni powszednie w godz. 6.00-22.003,60 zł
TARYFA 4:  opłata za 1 km drogi – obowiązuje przy wyjazdach poza granice I strefy opłat taryfowych, bez wykorzystania jazdy w kierunku powrotnym, w dni powszednie w godz. 22.00-6.00 oraz w niedziele i święta w ciągu całej doby5,40 zł
opłata początkowa obejmująca zajęcie miejsca w taksówce i należność za pierwszy odcinek drogi8,00 zł
opłata za 1 godz. postoju (wszystkie taryfy) 36,00zł
przesyłki kurierskie: wg wskazań licznika+10,00 zł
odebranie przesyłki z dworca (z pociągu lub autobusu)

+ koszt przejazdu z dworca do klienta

20,00 zł
Podstawienie samochodu typu „kombi”: opłata za przejazd+10 zł
Podstawienie samochodu typu „minibus”: opłata za przejazd+20 zł
Podstawienie taxi bagażowego: opłata za przejazd+30 zł
Wynajęcie limuzyny – 1 godzina50 zł
Odprowadzenie samochoduIV taryfa x2

W ramach przejazdów bezgotówkowych proponujemy Państwu dwa warianty obsługiwane przez system Taxi360:

  • karty prepaid (przedpłacone). Przy tej formie współpracy bezgotówkowej nie jest podpisywana umowa. Po każdym doładowaniu wystawiana jest faktura i wysyłana do Państwa elektronicznie.
  • umowę na przejazdy bezgotówkowe. Faktura wystawiana jest na koniec miesiąca rozliczeniowego z 7 dniowym terminem płatności.

Wyrobienie jednej karty to koszt 5 zł netto. Otrzymują Państwo dostęp na panelu klienta, który umożliwia kontrolowanie i zarządzanie kartami.

Cennik taxi na terenie Warszawy

Nasza oferta na przewozy taksówkami jest – z dużą dozą prawdopodobieństwa – najtańsza w mieście. W przypadku Halo Taxi usługi w Warszawie posiadają opłaty stale widoczne na stronie internetowej. Nie zmieniamy ich w zależności od bieżącej koniunktury. Ceny Halo Taxi są przemyślane i transparentne, dzięki czemu wiele osób dzwoni pod nasz numer 660 601 601 lub zamawia kurs przy pomocy specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne.Dajemy szansę na niedrogie i sprawne przemieszczenie się w obrębie dzielnic leżących w pierwszej strefie. Jeśli korzystasz z dodatkowej usługi, takiej jak: nadanie kurierskie, odbiór przesyłki z dworca czy podstawienie pojazdu specjalnego (kombi, bus, bagażówka), w tabeli opłat znajdziesz kwotę, którą trzeba doliczyć do podstawowego kursu. Mimo to przejazd nadal będzie mógł Cię skusić atrakcyjną ceną. Nie daj się dłużej namawiać! Zadzwoń lub zamów przez Internet najtańszą taką usługę w naszej metropolii.

Cena taksówki w Warszawie? Najtaniej w Halo Taxi!

Do licznych kłopotów z transportem w stolicy dochodzi jeszcze cena taksówki. Ale nie z z warszawską korporacją Halo Taxi! Potrafimy zorganizować przewozy w taki sposób, że pasażerów nie obciążą niepotrzebne koszty. Wypróbuj, jakie możliwości może dać nasza taksówka – cennik nie będzie dla Ciebie jedynym zaskoczeniem. Oferujemy szybki dojazd do Klienta, sprawną realizację kursów (oczywiście, na korki nawet my nic nie poradzimy) i wiele dodatkowych usług, takich jak zakupy na telefon czy obsługa imprez. Każda z nich będzie Cię kosztować mniej, niż się spodziewasz. Zresztą na stałe masz do dyspozycji cennik, który jasno ustala wartość każdej z nich. Zamów kurs i sprawdź jakość naszego transportu – zobacz, że w stolicy można skorzystać z dowozu na poziomie, i to w cenie na każdą kieszeń.

Zamawiaj szybko i wygodnie Pobierz aplikację
01.
Szybko

zamów taksówkę bez konieczności kontaktu telefonicznego z centralą

02.
Łatwość

intuicyjna obsługa aplikacji w Twoim smartfonie

Poznaj

oszacowany koszt przejazdu i przybliżony czas oczekiwania

03.
Dostępna

w Google Play i App Store

04.
Najtańsze taksówki w Warszawie Taxi Warszawa - płatnośc kartą Taxi Warszawa - aplikacja Korporacje taxi - Warszawa
Taxi Warszawa Centrum Taxi Warszawa Zachodnia Taxi Warszawa Wschodnia Taxi Warszawa Praga Taxi Warszawa Wola Taxi Warszawa Bielany Taxi Warszawa Ursynów Taxi Warszawa Ochota Taxi Warszawa Mokotów Taxi Warszawa Nadarzyn Taxi Warszawa Modlin