Często korzystasz z taksówek? Zależy Ci na bezpiecznym i sprawnym przejeździe? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj cennik naszej korporacji w Warszawie. Proponujemy najtańsze kursy na terenie stolicy i okolic. Gwarantujemy punktualność i wygodę podróży.

Tanie taksówki w Warszawie

Wybierając naszą korporację, masz pewność atrakcyjnych cen przejazdów:

  • taryfa I (dni powszednie, godziny 6.00-22.00): 1,80 zł/km,
  • taryfa II (dni powszednie, godziny 22.00-6.00):  2,70 zł/km,
  • taryfa III (wyjazd poza granice 1. strefy w dni powszednie, w godzinach 6.00-22.00): 3,60 zł/km,a
  • taryfa IV (wyjazd poza granice 1. strefy w dni powszednie, w godzinach 22.00-6.00): 5,40 zł/km,
  • centrum Warszawy – lotnisko Okęcie: 25 zł,
  • centrum Warszawy – port lotniczy w Modlinie: 95 zł.

Ponadto proponujemy kompleksową obsługę imprez okolicznościowych. Zajmujemy się również transportem bagażu i usługami kurierskimi. Odbieramy przesyłki między innymi z dworców kolejowych i autobusowych. W naszej ofercie znajduje się także odprowadzanie samochodu oraz pomoc w jego odpaleniu.

Płatność

Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym Klientom, wprowadzamy nowe, ciekawe rozwiązania. Korzystając z naszych usług, możesz dokonać płatności zarówno gotówką, jak i kartą. Ponadto oferujemy przejazdy bezgotówkowe obsługiwane przez system Taxi360. Decydując się na ten rodzaj współpracy, możesz skorzystać z karty prepaid i po każdym doładowaniu otrzymać fakturę drogą elektroniczną lub podpisać umowę i rozliczać się na koniec każdego miesiąca.

Jeśli jesteś zwolennikiem nowoczesnych technologii – świetnie trafiłeś. Wszystkim posiadaczom smartfonów lub tabletów oferujemy prostą i intuicyjną w obsłudze aplikację. Ściągając ją na swoje urządzenie, możesz zapisać w niej numer karty kredytowej lub skorzystać z systemu płatności internetowych.

Nasza aplikacja pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Nie musisz już dzwonić na podany numer taxi i czekać na połączenie z dyspozytorem. Kilka prostych kliknięć sprawi, że przyjedzie po Ciebie wybrany samochód. Możesz również sprawdzić koszt swojego przejazdu oraz czas oczekiwania na kierowcę.

Dlaczego warto wybrać naszą korporację?

Poza atrakcyjnymi cenami przejazdów gwarantujemy Ci bezpieczeństwo i komfort podróży. Nasze 25. letnie doświadczenie umożliwiło doskonałe zapoznanie się z topografią Warszawy. Profesjonalni, licencjonowani kierowcy zawiozą Cię do celu, omijając korki i zatłoczone ulice. W swojej flocie mamy samochody osobowe, busy i bagażówki.

Podsumowanie

Jeżeli szukasz taksówki, która szybko i bezpiecznie zawiezie Cię do pracy, szkoły, czy na imprezę, wybierz naszą korporację. Tanie taxi w Warszawie to wygoda i komfort podróży. Możesz zadzwonić do naszego dyspozytora lub skorzystać z prostej i intuicyjnej, darmowej aplikacji.

Wszystkie informacje dotyczące firmy, cennik, samochody, którymi jeździmy oraz oferty pracy znajdują się w poszczególnych zakładkach na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek wątpliwości – zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania mailowo i telefonicznie.

Najtańsze taksówki w Warszawie Taxi Warszawa - płatnośc kartą Taxi Warszawa - aplikacja Korporacje taxi - Warszawa
Taxi Warszawa Centrum Taxi Warszawa Zachodnia Taxi Warszawa Wschodnia Taxi Warszawa Praga Taxi Warszawa Wola Taxi Warszawa Bielany Taxi Warszawa Ursynów Taxi Warszawa Ochota Taxi Warszawa Mokotów Taxi Warszawa Nadarzyn Taxi Warszawa Modlin