Mieszkańcy stolicy zasługują na większy wybór. Zwłaszcza w sferze komunikacji, która nie należy tutaj do najlepszych. Czy można za relatywnie niewielką opłatą przemieszczać się po wielkim mieście? Oczywiście! Wystarczy, że wybierzesz jeden z numerów telefonu Halo Taxi – tanie taksówki! Jesteśmy firmą działającą na miejscowym rynku od połowy lat dziewięćdziesiątych, a przez naszą flotę przewinęły się już dwie generacje samochodów. Wiemy, jak zorganizować opłacalne przewozy, dlatego możemy z dumą powiedzieć o sobie: najtańsze taksówki w Warszawie. To wcale nie jest przesada. Zresztą, żeby się o tym przekonać, powinieneś choć raz zamówić kurs po mieście.

Najtańsze taxi na terenie Warszawy

Tak się składa, że najtańsze taxi stolicy ma umieszczone na masce numery telefonu.  1,50 zł za kilometr (od 50km) to na naszych ulicach bezsprzecznie korzystna stawka. W Halo Taxi dysponujemy dużą flotą i dobrze zarządzamy kursami, dlatego pasażerowie mogą doświadczyć bardzo miłego zaskoczenia cenami taksówki. Oddamy też do Twojej dyspozycji busa, bagażówkę czy kombi, jeśli będziesz potrzebował czegoś specjalnego. Nie będzie zbyt kosztownie – w końcu niedrogie przewozy to nasza firmowa specjalność. Chętnie pomożemy też zorganizować transporty firmowe lub obsłużyć dowolną imprezę, łącznie z odprowadzeniem prywatnego auta do domu w sytuacji kryzysowej.

Szukasz najtańszej taksówki w Warszawie? Wybierz Halo Taxi

Jeśli wciąż jeszcze pytasz, jakie jest w Warszawie najtańsze taxi, wystarczy, że wybierzesz jeden z dwóch numerów: 196-23 lub 660 601 601 (chyba że wolisz zrobić to przez specjalną aplikację na swoim smartfonie). Sam sprawdź, jak szybko podjeżdżają najtańsze taksówki w stolicy i ile zapłacisz za kurs. Stawka 3 zł za kilometr w pierwszej strefie w dni powszednie pozwoli Ci dojechać na dowolną ulicę Woli, Ochoty czy Mokotowa w naprawdę rozsądnej cenie. Gdy pojawia się potrzeba skorzystania z usług przewozów, nie zastanawiaj się zbyt długo – składamy Ci jedną z najkorzystniejszych ofert w naszym mieście, nawet jeśli taksówki wzywasz okazjonalnie, bo myślisz, że to usługa zdecydowanie nie na Twoją kieszeń. Gdy przekonasz się, jak korzystnie jest zamawiać najtańsze taxi, możesz zacząć korzystać z naszych usług zdecydowanie częściej. To nie wszystko – odkryj ofertę na przewozy kurierskie i bagażowe czy zakupy na zamówienie. W specjalnej cenie transportujemy pasażerów na lotniska: Okęcie i Modlin, zawozimy dzieci do szkoły i przedszkoli, odbieramy przesyłki z dworców kolejowych i autobusowych. Sprawdź, czego jeszcze możesz od nas oczekiwać.

Najtańsze taksówki w Warszawie Taxi Warszawa - płatnośc kartą Taxi Warszawa - aplikacja Korporacje taxi - Warszawa
Taxi Warszawa Centrum Taxi Warszawa Zachodnia Taxi Warszawa Wschodnia Taxi Warszawa Praga Taxi Warszawa Wola Taxi Warszawa Bielany Taxi Warszawa Ursynów Taxi Warszawa Ochota Taxi Warszawa Mokotów Taxi Warszawa Nadarzyn Taxi Warszawa Modlin