Taksówka na telefon to ogromna wygoda, ale jeszcze łatwiej dla Klientów jest zamówić i kontrolować przyjazd kierowcy dzięki aplikacji na urządzenie mobilne i komputer. Z dostępem do internetu możesz teraz wezwać swój pojazd jednym ruchem palca i jeszcze sprawdzić, za ile możesz się go spodziewać. Hipotetyczny czas dojazdu i przejazdu pozwoli Ci zaplanować swoje najbliższe minuty, a intuicyjne korzystanie z niej sprawi, że zamówienie w Halo Taxi będzie tak łatwe, jak nigdy dotąd. Koniecznie skorzystaj z aplikacji i ciesz się niedrogimi przejazdami w Halo Taxi Warszawa – tanie taksówki. Oferujemy najniższe ceny kursów w mieście, już od 1,80 zł za kilometr w pierwszej strefie od poniedziałku do piątku. Sprawdź nasz cennik taxi w Warszawie i płatności w ramach kursu. Oprócz zwykłego przejazdu możesz – również za niewielką i stałą opłatą – wybrać rodzaj auta lub jedną z pozostałych usług. Osoby z większym bagażem lub ponadgabarytowym sprzętem zachęcamy do zamówienia kombi, z kolei grupy chętnie skorzystają z przewozu busem. To tylko kilka przykładów mobilności elastyczności Halo Taxi w ulepszaniu usług dla wygody Klienta. Aplikacja mobilna to najnowszy krok, który zrobiliśmy na naszej drodze.

Aplikacja Taxi w Warszawie– zamów taksówkę z wyprzedzeniem w aplikacji

Nasza aplikacja dostępna jest Google Play oraz App Store. Od tej pory wezwanie taksówki będzie jeszcze szybsze, ponieważ nie wymaga oczekiwania na zgłoszenie dyspozytora. Kierowca taksówki dostaje informację o podanym przez ciebie punkcie kontaktowym, który staje się kolejnym etapem jego trasy. Obieg informacji jest znacznie szybszy, co wpływa również pozytywnie na sprawność obsługi. Choć wciąż podstawą naszej logistyki jest dyspozytornia i kontakt telefoniczny, który od zawsze był jedną z mocniejszych stron Halo Taxi, nowe rozwiązania to przyszłość organizacji transportu. Cieszymy się, że Klienci razem z nami mogą być częścią tych ekscytujących zmian.

Halo Taxi Warszawa – prosty proces zamawiania w aplikacji

Zdajemy sobie sprawę, że pasażerowie kierują się przede wszystkim doświadczeniami. Nie zamówią kolejny raz taksówki, która przyjechała ze sporym opóźnieniem lub zabłądziła w drodze do celu. Mimo postępu technologicznego najważniejsi pozostają ludzie – nasi kierowcy i biuro obsługi, w tym dyspozytorzy. To oni dokładają najwięcej starań, by każdy kurs przebiegł sprawnie, komfortowo i w miłej atmosferze przejazdu. Aplikacja to również możliwość uzyskania większej płynności. Nasza korporacja taxi w Warszawie, którą aplikacja przybliża do pasażerów, zyskuje zupełnie nową jakość obsługi, którą znajdziesz tylko w Halo Taxi, gdzie cena za kilometr w pierwszej strefie od poniedziałku do piątku to nie więcej niż 2,00zł/km.

Zamawiaj szybko i wygodnie Pobierz aplikację
01.
Szybko

zamów taksówkę bez konieczności kontaktu telefonicznego z centralą

02.
Łatwość

intuicyjna obsługa aplikacji w Twoim smartfonie

Poznaj

oszacowany koszt przejazdu i przybliżony czas oczekiwania

03.
Dostępna

w Google Play i App Store

04.
Najtańsze taksówki w Warszawie Taxi Warszawa - płatnośc kartą Taxi Warszawa - aplikacja Korporacje taxi - Warszawa
Taxi Warszawa Centrum Taxi Warszawa Zachodnia Taxi Warszawa Wschodnia Taxi Warszawa Praga Taxi Warszawa Wola Taxi Warszawa Bielany Taxi Warszawa Ursynów Taxi Warszawa Ochota Taxi Warszawa Mokotów Taxi Warszawa Nadarzyn Taxi Warszawa Modlin