W stolicy nasze taksówki jeżdżą od ponad dwudziestu lat. Wybierz Halo Taxi – korporację taxi w Warszawie z ogromnym doświadczeniem w organizacji kursów i najniższymi cenami w całej aglomeracji. 2,00 zł za kilometr w pierwszej strefie dotyczy także najważniejszego dla usług taxi rejonu Warszawy – ścisłego centrum z największymi atrakcjami turystycznymi, siedzibami central wielkich firm i prestiżowymi hotelami.

Nasze taksówki są do Twojej dyspozycji przez 24/7, do użycia również w realizacji nietypowych usług. Dostarczamy do centrum Warszawy przesyłki kurierskie, obsługujemy imprezy, bezpiecznie odwozimy i dowozimy dzieci do szkół i przedszkoli. Mamy swoje sposoby na sprawne poruszanie się po zatłoczonym centrum nawet w godzinach szczytu. Nasi doświadczeni, pewni i sprawdzeni kierowcy wiedzą, gdzie można się spodziewać największych korków i w jaki sposób sobie z nimi radzić.

Nawet w godzinach szczytu zamówisz naszą tanią taksówkę w Warszawie pod numerem 660 601 601 lub przez specjalną aplikację mobilną, dzięki której także będziesz mógł śledzić trasę Twojego auta i poznać przewidywany czas dojazdu do punktu docelowego. Dzięki wypracowanej przez lata organizacji logistycznej możemy dziś zaoferować swoim pasażerom najniższe ceny taxi w Warszawie, a poprzez najniższe ceny mamy coraz więcej zamówień i coraz obszerniejszą ofertę, jeśli chodzi o flotę pojazdów. W rezultacie czas oczekiwania na nasze taxi np. na Dworzec Centralny jest najkrótszy w całej metropolii.

Halo Taxi: Warszawa Centralna

W tym rejonie miasta znajduje się wiele newralgicznych punktów komunikacyjnych oraz najważniejsza infrastruktura hotelowa. Stałym kierunkiem naszych kursów jest dworzec Warszawa Centralna i otaczające go wielkie hotele i apartamentowce. Dojeżdżamy do najważniejszej spacerowej arterii, na którą składa się Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście, a także Starówka z Placem Zamkowym i Kolumną Zygmunta. W naszym zasięgu są również inne
punkty: Aleje Jerozolimskie i Ujazdowskie, Plac Trzech Krzyży oraz inne warszawskie szlaki komunikacyjne aż do Alei Solidarności i Alei Jana Pawła II.

 

Najtańsze taksówki w Warszawie Taxi Warszawa - płatnośc kartą Taxi Warszawa - aplikacja Korporacje taxi - Warszawa
Taxi Warszawa Centrum Taxi Warszawa Zachodnia Taxi Warszawa Wschodnia Taxi Warszawa Praga Taxi Warszawa Wola Taxi Warszawa Bielany Taxi Warszawa Ursynów Taxi Warszawa Ochota Taxi Warszawa Mokotów Taxi Warszawa Nadarzyn Taxi Warszawa Modlin