Halo Taxi Warszawa to korporacja taksówkowa w Warszawie ze szczególną misją. Stale podnosimy pozom organizacji pracy, wprowadzając innowacyjne metody komunikacji z pasażerami. Robimy wiele, by nasi Klienci byli zadowoleni z usług taxi w najwyższym stopniu. Nasze taksówki, a w nich doświadczeni i wyszkoleni kierowcy, wożą ich bezpiecznie na terenie Warszawy i okolic na czas, bez zbędnej zwłoki. Dyspozytorzy Halo Taxi Warszawa pod nr. tel. 660 601 601 dokładają starań, by umówić kurs jak najszybciej. Dla wygody pasażerów uruchomiliśmy specjalną aplikację do zamawiania transportu. W naszym cenniku umieściliśmy wiele nietypowych usług – możesz u nas zamówić zakupy, obsługę imprezy, taksówkę bagażową, transfer na lotnisko Chopina i Modlin, czy też przewozy bagażowe i kurierskie. Poszerzyliśmy naszą flotę o pojazdy specjalnego przeznaczenia. Aby sprawdzić za ile dojedziesz zapoznaj się z  cennikiem. Dlatego nie wyobrażamy sobie, byśmy mogli ograniczać Klientów podczas płacenia za przejazd. W Warszawie płatność kartą za taxi nie jest normą – my staramy się robić wszystko tak, by było jak najbardziej przyjaźnie dla pasażerów.

W Halo
Taxi Warszawa płatność uiścisz zarówno kartą, jak i
gotówką

Kartą czy gotówką? To najważniejsze pytanie zadawane przy każdej transakcji w sklepie usłyszysz również w Halo Taxi Warszawa – tanie taksówki. Jako jedna z pierwszych korporacji w stolicy wprowadziliśmy płatność kartą, a na pokład naszych pojazdów terminale kart płatniczych. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której spieszący się Klient musi wysiadać z taxi przy bankomacie i czekać w kolejce, by w końcu zapłacić za kurs gotówką. Przecież dla większości pasażerów podobna sytuacja to strata czasu. Z drugiej strony, jeśli posiadają oni przy sobie akurat gotówkę, mogą uiścić należność w tradycyjny sposób. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Najważniejsze, że zarówno przy jednej, jak i przy drugiej formie płatności oferujemy najniższe ceny taxi w Warszawie.

Taxi płatność kartą - Warszawa

Halo Taxi
Warszawa – płatność kartą na PIN jak i zbliżeniowo

Jeśli więc szukasz usługi taxi, która honoruje płatności kartą w Warszawie, koniecznie zapisz sobie w kontaktach numer tel. 660 601 601, zamów kurs i nie martw się tym, że nie posiadasz przy sobie wystarczającej ilości gotówki. Nie tylko otrzymasz najtańszy przejazd w stolicy, realizowany przez doświadczonych kierowców w wygodnej taksówce, ale jeszcze będziesz mógł szybko i prosto uiścić należność przy pomocy karty płatniczej. W Halo Taxi Warszawa zapłacisz kartą zbliżeniową lub z użyciem kodu PIN. Interesuje nas wszystko, co jest wygodne dla Klienta i pomoże mu skojarzyć przejazd taksówką z czymś przyjemnym, niedrogim i nowoczesnym. Mobilne terminale jeżdżą z nami już od dawna i znakomicie sprawdzają się w pojazdach Halo Taxi Warszawa. Zależy nam na wygodzie pasażerów przede wszystkim – nasze usługi na pewno się do niej przyczyniają. Wybierz nr. tel. 660 601 601 i skorzystaj z naszych taksówek – oferujemy wzorową obsługę i przystępne ceny.

 

Najtańsze taksówki w Warszawie Taxi Warszawa - płatnośc kartą Taxi Warszawa - aplikacja Korporacje taxi - Warszawa
Taxi Warszawa Centrum Taxi Warszawa Zachodnia Taxi Warszawa Wschodnia Taxi Warszawa Praga Taxi Warszawa Wola Taxi Warszawa Bielany Taxi Warszawa Ursynów Taxi Warszawa Ochota Taxi Warszawa Mokotów Taxi Warszawa Nadarzyn Taxi Warszawa Modlin