Szczegółowy

Cennik taxi - Warszawa

Przy zamówieniu taxi kwota za przejazd ustalana jest z góry przed kursem.

Z Nami Wiesz Za ile Jedziesz.

TARYFA 1:
opłata za 1 km drogi – obowiązuje w dni powszednie w godz. 6.00-22.00
3,00 zł
TARYFA 2:
w niedziele i święta w godz. 6.00-22.00
4,50 zł
TARYFA 3:
opłata za 1 km drogi – obowiązuje przy wyjazdach poza granice I strefy opłat taryfowych bez wykorzystania jazdy w kierunku powrotnym, w dni powszednie w godz. 6.00-22.00
5,00 zł
TARYFA 4:
opłata za 1 km drogi – obowiązuje przy wyjazdach poza granice I strefy opłat taryfowych, bez wykorzystania jazdy w kierunku powrotnym, w dni powszednie oraz w niedziele i święta w godz. 22.00-6.00
7,00 zł
opłata początkowa obejmująca zajęcie miejsca w taksówce i należność za 1 kilometr drogi 8,00 zł
opłata za 1 godzinę postoju (wszystkie taryfy) 40,00zł
przesyłki kurierskie: wg wskazań licznika +10,00 zł
odebranie przesyłki z dworca (z pociągu lub autobusu)
+ koszt przewozu z dworca do klienta
20,00 zł
Opłata początkowa za podstawienie samochodu typu „kombi”: cena za przejazd +10 zł
Opłata początkowa za podstawienie samochodu typu „mini bus”:cena za przejazd +20 zł
Opłata początkowa za podstawienie taxi bagażowego: cena za przejazd +30 zł
Wynajęcie limuzyny – 1 godzina 50 zł
Odprowadzenie samochodu II lub IV taryfa x2

W ramach przejazdów bezgotówkowych proponujemy Państwu dwa warianty obsługiwane przez system Taxi360:

  • karty prepaid (przedpłacone). Przy tej formie współpracy bezgotówkowej nie jest podpisywana umowa. Po każdym doładowaniu wystawiana jest faktura i wysyłana do Państwa elektronicznie.
  • umowę na przejazdy bezgotówkowe. Faktura wystawiana jest na koniec miesiąca rozliczeniowego z 7 dniowym terminem płatności.

Wyrobienie jednej karty to koszt 5 zł netto. Do tego otrzymują Państwo dostęp na panelu klienta, który umożliwia kontrolowanie i zarządzanie kartami.

Warszawa taxi – ceny

Nasza tanie taxi może być – z dużą dozą prawdopodobieństwa – najtańsze w mieście. Opłata początkowa wynosi jedynie 8zł. W przypadku Halo Taxi usługi w Warszawie posiadają opłaty za kurs i w trakcie postoju stale widoczne dla Klientów na stronie internetowej. Nie zmieniamy ich w zależności od bieżącej koniunktury. Ceny Halo Taxi z Warszawy są przemyślane i transparentne, dzięki czemu wiele osób dzwoni pod nasz numer 660 601 601 lub zamawia kurs przy pomocy specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne. Oferujemy tanie taxi: niedrogie i sprawne przemieszczenie się w obrębie dzielnic leżących w pierwszej strefie. Jeśli korzystasz z dodatkowych usług, takich jak: nadanie kurierskie, odbiór przesyłki z dworca czy pojazd specjalny (kombi, bus, bagażówka), w tabeli opłat znajdziesz kwotę, którą trzeba doliczyć do podstawowego kursu. Mimo to przejazd nadal będzie mógł Cię skusić atrakcyjną ceną. Nie daj się dłużej namawiać! Zadzwoń lub zamów przez Internet najtańsze z usługi taxi w naszej metropolii.

Taksówka Warszawa – cennik: najtaniej w Halo Taxi

Do licznych kłopotów z transportem w stolicy dochodzi jeszcze cena taksówki. Ale nie z  warszawską korporacją Halo Taxi Warszawa! Potrafimy zorganizować przewozy w taki sposób, że pasażerów nie obciążą niepotrzebne koszty. Wypróbuj, jakie możliwości może dać nasza taksówka – cennik nie będzie dla Ciebie jedynym zaskoczeniem. Oferujemy szybki dojazd do Klienta w dzień oraz w nocy, w niedziele i święta, sprawną realizację kursów (oczywiście, na korki nawet my nic nie poradzimy), a do tego wiele dodatkowych usług, takich jak przejazd na lotnisko zakupy na telefon, tanie taxi bagażowe czy obsługa imprez. Każda z nich będzie Cię kosztować mniej, niż się spodziewasz. Zresztą na stałe masz do dyspozycji cennik, który jasno ustala wartość każdej z nich. Zamów kurs i sprawdź jakość naszych taksówek, które są do Twojej dyspozycji i zobacz, że w Warszawie można skorzystać z dowozu na poziomie, i to w cenie na każdą kieszeń.

Zamawiaj szybko i wygodnie Pobierz aplikację
01.
Szybko

zamów taksówkę bez konieczności kontaktu telefonicznego z centralą

02.
Łatwość

intuicyjna obsługa aplikacji w Twoim smartfonie

Poznaj

oszacowany koszt przejazdu i przybliżony czas oczekiwania

03.
Dostępna

w Google Play i App Store

04.
Zamawianie taksówek

Możemy pochwalić się doświadczonym personelem, wyjątkowo sprawną logistyką oraz bogatą flotą sprawnych i nowoczesnych pojazdów. Jednak w przypadku Halo Taxi Warszawa ceny są tą częścią oferty, od której zaczynamy rozmowę. Przeciętne usługi taxi w Warszawie mają wyższe koszty, ale nas wyróżnia nie tylko wyjątkowe 1,80 zł za kilometr w pierwszej strefie. Nasze ceny taxi to przemyślana propozycja usług tańszych niż u konkurencyjnych korporacji, wynikająca z wieloletniego doświadczenia i obecności na rynku. Musieliśmy przemieścić się po wielu trasach i zmienić dziesiątki samochodów, by móc zaproponować naszym Klientom niskie opłaty za przejazd i w trakcie postoju i czytelne zasady korzystania z oferty. Teraz Ty też możesz dołączyć do zadowolonego grona pasażerów Halo Taxi tak jak nasi Klienci wybierając numer: 660 601 601 lub wykorzystując nasza aplikację!

Najtańsze taksówki w Warszawie Taxi Warszawa - płatnośc kartą Taxi Warszawa - aplikacja Korporacje taxi - Warszawa
Taxi Warszawa Centrum Taxi Warszawa Zachodnia Taxi Warszawa Wschodnia Taxi Warszawa Praga Taxi Warszawa Wola Taxi Warszawa Bielany Taxi Warszawa Ursynów Taxi Warszawa Ochota Taxi Warszawa Mokotów Taxi Warszawa Nadarzyn Taxi Warszawa Modlin