Jesteśmy do dyspozycji:24/7
Wyślij wiadomość

Halo Taxi Warszawa – tanie taksówki to najlepsze numery w tym mieście. Możesz wybrać jeden z trzech: 660 601 601, 22 196 23 lub 22 196 28 i przekonać się, co się za nimi kryje. Zagwarantujemy Ci przewóz w dowolne miejsce w pierwszej strefie w dni powszednie  za jedyne 3,00 zł. Taka cena brzmi nieprawdopodobnie? Nie da się ukryć – jeździmy najtaniej w stolicy! To jeszcze nie wszystko. Sprawdź nasz cennik taxi w Warszawie, w którym jasno i zwięźle podajemy koszty każdej usługi, liczonej prosto według zasady: cena kursu + dopłata za bonus. Masz przesyłkę albo chcesz ją odebrać z dworca? Potrzebujesz czegoś ze sklepu? Chciałbyś zapewnić swojemu dziecku bezpieczne dotarcie do szkoły lub przedszkola? Chciałbyś, żeby nasze samochody przywoziły lub odwoziły gości organizowanej przez Ciebie imprezy? Potrzebujesz sprawnego transportu dla swoich pracowników, by nie musieli spóźniać się do pracy w publicznym transporcie? Wystarczy wybrać jeden z podanych numerów telefonu i umówić się na dowolny kurs lub większą usługę! Możemy nawet na życzenie podjechać do Ciebie busem, kombi lub bagażówką, jeśli tylko takie są Twoje aktualne potrzeby.

Taxi Warszawa – numer telefonu 660 601 601

Na nasze numery przez lata działalności postawiło wielu warszawiaków. Dziś możesz również skorzystać z naszych usług taxi w Warszawie, uruchamiając aplikację na swoim urządzeniu mobilnym. Halo Taxi jeszcze nigdy nie było tak blisko swoich pasażerów. Natychmiast dostaniesz informację o wolnej taksówce, jej odległości od Ciebie i przewidywanym czasie dojazdu. Cieszymy się, że teraz możemy być blisko miłośników nowych technologii, ale nasze telefony i dyspozytornia wciąż działają. Działamy na tyle skutecznie, że to właśnie dzięki tym rozwiązaniom logistycznym możemy zaproponować pasażerom wyjątkowo atrakcyjne ceny przejazdów. Wystarczy sięgnąć po telefon, uruchomić aplikację lub wybrać numer 660 601 601. Wielu stałych Klientów pod tym zestawem liczb wpisuje: „Taxi” i w ten prosty sposób zamawia transport nawet w cenie jedynie 1,50 zł za kilometr (przy wyjazdach minimum 50km poza miasto). Nie chciałbyś spróbować tego samego?

Halo Taxi Warszawa – nie wahaj się by zadzwonić na nasz numer telefonu.

Jeśli jeszcze nie masz nas w swoich kontaktach, spróbuj zamówić usługę w Halo Taxi przez aplikację lub wybierając numer 660 601 601. To najprostszy sposób, by w wygodnym samochodzie dotrzeć do celu przez zatłoczone ulice miasta. Od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku nasze auta kursują na Mokotów, Wolę czy Żoliborz w czasie najkrótszym z możliwych, zawsze w bardzo atrakcyjnych cenach. Urozmaicone usługi, zadbane pojazdy i niskie ceny – dzwoniąc do nas, otrzymujesz to wszystko w pakiecie.

Najtańsze taksówki w Warszawie Taxi Warszawa - płatnośc kartą Taxi Warszawa - aplikacja Korporacje taxi - Warszawa
Taxi Warszawa Centrum Taxi Warszawa Zachodnia Taxi Warszawa Wschodnia Taxi Warszawa Praga Taxi Warszawa Wola Taxi Warszawa Bielany Taxi Warszawa Ursynów Taxi Warszawa Ochota Taxi Warszawa Mokotów Taxi Warszawa Nadarzyn Taxi Warszawa Modlin