Korzystanie z usług taksówkarzy w Warszawie jest niemal codziennością. Szybkie i bezpieczne przejazdy oraz konkurencyjne ceny poszczególnych firm sprawiają, że coraz więcej osób wybiera taxi jako środek transportu do pracy, na imprezy, czy spotkania rodzinne. Poza standardowym sposobem zamawiania pojazdu ogromną popularnością cieszą się aplikacje. Dlaczego warto mieć taką w swoim telefonie? Przeczytaj poniższy artykuł i rozwiej swoje wątpliwości!

Zalety użytkowania aplikacji

Jeszcze niedawno najpopularniejszym sposobem zamawiania taksówki była rozmowa telefoniczna z dyspozytorem danej firmy. W święta czy Sylwestra na połączenie należało czekać kilkanaście minut. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, nasza korporacja taxi wprowadziła możliwość korzystania z aplikacji. Jeśli masz smartfona lub tablet i jesteś zwolennikiem nowych technologii, ta opcja jest stworzona dla Ciebie.

Jeśli chcesz zamawiać tanie taxi w Warszawie on-line, możesz ściągnąć aplikację na swoje urządzenie, a następnie założyć na niej konto. Intuicyjna i prosta w obsłudze, sprawi, że nie będziesz mieć żadnych technicznych problemów. Możesz do niej przypiąć swoją kartę kredytową lub korzystać z systemu płatności internetowych, aby zapłacić za poszczególne kursy. Dzięki temu nie musisz mieć przy sobie gotówki, a cały proces transakcji jest bezpieczny.

Nasza aplikacja jest darmowa i dostępna dla wszystkich 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dzięki intuicyjnym rozwiązaniom korzystają z niej osoby w każdym wieku. Pokazuje oszacowany koszt kursu oraz przybliżony czas oczekiwania. Dzięki niej zamówienie taksówki w Warszawie jest wygodniejsze i szybsze niż kontakt telefoniczny z centralą.

Ponadto, używając aplikacji taxi, możesz korzystać z wielu promocji, zamówić auto dostosowane do swoich potrzeb lub zostawić wiadomość kierowcy.

Dlaczego warto korzystać z usług naszej korporacji?

Poza szybkim i wygodnym zamawianiem pojazdu, jaki jest możliwy dzięki naszej aplikacji, zapewniamy:

  • bezpieczny przejazd w każde miejsce. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalnymi, licencjonowanymi  kierowcami,
  • nowoczesne pojazdy – między innymi taksówki osobowe, busy oraz bagażówki,
  • punktualność i omijanie korków – 25. letnie doświadczenie pozwoliło na dokładne poznanie Warszawy, dzięki czemu nasi kierowcy doskonale znają topografię miasta. Unikanie zatłoczonych ulic zapewnia szybsze dotarcie do celu,
  • konkurencyjne stawki,
  • możliwość płatności kartą.

Podsumowanie

Jeśli nie masz możliwości wykonania połączenia lub nie chcesz czekać na odebranie telefonu przez dyspozytora, już dziś ściągnij naszą aplikację na swój smartfon lub tablet. Pragniesz korzystać z usług doświadczonych i profesjonalnych kierowców oraz mieć pewność bezpiecznego i punktualnego przejazdu? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Proponujemy tanie taxi w Warszawie, które szybko i komfortowo dowiezie Cię do celu. Już dziś sprawdź cennik! W razie jakichkolwiek wątpliwości – zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Najtańsze taksówki w Warszawie Taxi Warszawa - płatnośc kartą Taxi Warszawa - aplikacja Korporacje taxi - Warszawa
Taxi Warszawa Centrum Taxi Warszawa Zachodnia Taxi Warszawa Wschodnia Taxi Warszawa Praga Taxi Warszawa Wola Taxi Warszawa Bielany Taxi Warszawa Ursynów Taxi Warszawa Ochota Taxi Warszawa Mokotów Taxi Warszawa Nadarzyn Taxi Warszawa Modlin